Megamax Ürün Görseli

Megamax Besin Desteği Nedir? Nasıl Kullanılır?

Kilo almak isteyen, herkes kalori miktarını sadece yedikleriyle tamamlayamayanlar için geliştirilmiş Megamax besin desteği bir besin takviyesidir. Naturel içerikli Megamax’ta Kudret Narı meyvesi, Kakao, Polen, Propolis, Hindistan Cevizi tozu, Tarçın tozu,Pudra Şekeri, Süt tozu, Kınakına, Muz ekstratı, Keçi Boynuzu tozu, Sebze-Meyve ekstratı bulunur. İçeriğindeki ürünler kalori kıymetini yükselten besleyici ürünlerdir. İçeriğindeki ürünler kalori kıymetini yükselten besleyici ürünlerdir. Sadece yemek yiyerek tamamlayamadığınız kalori ihtiyacınızı tamamlamanıza yardımcı olacak ürünler seçilerek formülü oluşturulmuştur.

megamax-besin-destegi-nedir-nasil-kullanilir

 

Bayağı bir matematikle açıklanırsa eğer günlük alınan kalori miktarı yakılan kalori miktarından fazla olduğu taktirde vücudumuz artan enerjiyi dönüştürerek depolamaya başlar. şu demek oluyor ki kilo almak isteyenler için temel nokta alınan kalori miktarını yükseltmektir. Kilo almak isteyenler için hazırlanan diyet listelerinde uzmanlar  günlük alınan kalori miktarınızı hesaplayarak bu kalori miktarını başlangıç için 1000 kalori daha arttırmanızı önermektedir.

Megamax İçeriği Nedir?

Kudret Narı meyvesi, Kakao, Polen, Kına Kına, Süt Tozu, Muz Extratı, Propolis, Keçiboynuzu tozu, Tarçın Toz, Hindistan Cevizi Toz, Sebze ve Meyve Extratı, Pudra Şekeri. Megamax bu 12 besinden hepsini içinde bulundurduğu için biroldukça karbonhidrat ve protein alınmasında fayda sağlıyor. İçindeki bitkilerden dolayı Vücut için gerekli olan tüm gıdaları içinde bulunduruyor. Diyetle günlük alınan toplam enerjinin harcanan enerjinin daha azca olması veya alınan besinlerin vücut tarafından kullanılmaması durumunda zayıf olma halinin ortaya çıktığı bilinmektedir. Kişilerin gerekli kontrolleri tabip tarafınca yapılması gerekmektedir. Sizler de hemen Megamax besin desteği kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )